KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12814454
nr 1281 4454
Kvinna i landskap. Ej signerad. Olja på duk, 90x60 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:45:59
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr